UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 12769515
nr 1276 9515
Golvur
1800-tal. Höjd: 223 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:38:37
100 kr
200 kr